Onderzoek – Effectiviteit van psychosociale hulpverlening
In het laatste jaar van uw studie kunt u deelnemen aan de module Praktijkonderzoek. Tijdens deze module krijgt u inzicht in de manier waarop psychologen tot hun kennis komen over menselijk gedrag en ontwikkelt u basisvaardigheden om in de toekomst zelfstandig een onderzoek op te kunnen zetten.
De module bestaat uit drie onderdelen:
- Online college – U maakt kennis met de belangrijkste stappen uit het onderzoeksproces: van aanleiding tot discussie.
- Opzet – U verdiept zich in de wetenschappelijke studie die op dit moment wordt uitgevoerd naar de effectiviteit van psychosociale hulpverlening.
- Opdracht – U gaat aan de slag met het formuleren van onderzoeksvragen, het operationaliseren van begrippen en fenomenen en het maken van een enquête.
Het onderzoek maakt deel uit van de afstudeerfase. U kunt zich hiervoor aanmelden door een e-mail te sturen naar info@psychodidact.nl. De leeropbrengst van dit onderzoek verwerkt u in uw afstudeerportfolio.